O SRPŠ

Vítejte v Sdružení rodičů a přátel ZŠ a MŠ Klecany (SRPŠ)!

Jsme organizací spojující rodiče a přátele žáků základní a mateřské školy v Klecanech s cílem podporovat a obohacovat život našich dětí a naší školní komunity.

Členství v SRPŠ vám otevírá dveře k aktivnímu zapojení do života naší školy. Můžete se podílet na organizaci různorodých akcí a událostí pro děti, spolupracovat s pedagogy a správou školy, a získávat pravidelné informace o dění ve školním prostředí. Tímto způsobem můžete aktivně přispívat k pozitivnímu vzdělávacímu prostředí pro rozvoj našich dětí.

Připojte se k nám a buďte součástí této skvělé společenství, které má za cíl podporovat a posilovat vzdělávací zážitky našich školáků.

Zapojení všech rodičů by bylo nesmírně cenné a prospěšné pro celou komunitu. Příspěvky a podpora totiž děti nerozlišují na ty, kterých rodiče příspěvky platí, či nikoliv. Společným úsilím můžeme vytvořit prostředí, které podporuje a posiluje školní zážitky a vzdělávání všech našich dětí. Věříme, že společně můžeme vytvořit ještě lepší prostředí pro rozvoj a radost ze školního života.

Vaše dobrovolná účast je klíčová pro úspěch naší školní komunity, a těšíme se na vaši případnou podporu.

Poplatky

Pro školní rok 2023/24 byly na valné hromadě a následně třídních schůzkách odsouhlaseny nové členské příspěvky ve výši 300,- Kč / dítě / školní rok (slevy na více dětí nejsou aplikovány).

V případě, že chcete přispět vyšší částkou, budeme moc rádi a její hranice není nijak limitována.

Pro účely fungování Spolku a platby výše uvedených členských příspěvků byl u FIO banky zřízen transparentní účet č. 2500408765/2010. Webové stránky účtu naleznete zde.